Niebezpieczna jazda na wyspie Pha Ngan: wyczyn SUV-a przy plaży obcokrajowców budzi obawy dotyczące bezpieczeństwa WIDEO

Surat Thani, Tajlandia – W związku z niedawnym incydentem, który wzbudził powszechne zaniepokojenie, w Internecie pojawiło się wideo przedstawiające SUV-a lekkomyślnie pędzącego wzdłuż plaży Baan Kai na wyspie Pha Ngan. Materiał filmowy, opublikowany 17 kwietnia na lokalnej grupie na Facebooku, przedstawia pojazd wykonujący niebezpieczne dryfy w pobliżu linii brzegowej, czasami wdzierając się do wody morskiej.

Z postu wynika, że ​​SUV został wynajęty, a zarówno kierowca, jak i pasażer wyglądali na obcokrajowców. To lekkomyślne zachowanie wzbudziło niepokój wśród społeczności, szczególnie w związku z protokołami i przepisami bezpieczeństwa egzekwowanymi przez operatorów wypożyczalni samochodów.

Osoba, która udostępniła film, wyraziła frustrację z powodu niemożności dotarcia do władz lokalnych, podkreślając potencjalne luki w systemach reagowania kryzysowego. Incydent nawiązuje do podobnych wydarzeń w Phuket, co wywołało szerszą dyskusję na temat potrzeby ściślejszego nadzoru nad działalnością turystyczną, aby zapobiec takim niebezpiecznym działaniom.

Członkowie społeczności wyrazili swoje obawy, podkreślając potencjalne ryzyko dla bezpieczeństwa publicznego i środowiska. Ten incydent stanowi wyraźne przypomnienie o obowiązkach firm wynajmujących pojazdy i turystów w zakresie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i przestrzegania lokalnych przepisów.

Obejrzyj wideo TUTAJ.

Podobne artykuły:

Tajski kierowca został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów po tym, jak jechał sedanem po plaży Kamala.

Na wirusowym nagraniu wideo przyłapano cudzoziemca jadącego motocyklem po plaży Kamala.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.