Silny wiatr niszczy festiwal jedzenia w Karonie – WIDEO

Kata, Karon, Phuket –

  Silny wiatr dziś około południa (28 maja)th) uszkodził budki z jedzeniem na festiwalu jedzenia Kata/Karon, który odbywa się do jutra (29 maja).

Od 27 maja odbywa się „Kata Karon Food Festival”th na maj 29th, 2022 w Nong Han Public Park lub Karon Park, w subdystrykcie Karon w Mueang Phuket District.

Około południa pojawiły się doniesienia, że ​​silne wiatry sprowadziły na festiwal namioty z jedzeniem. Nie zgłoszono jednak żadnych kontuzji, ponieważ festiwal rozpoczyna się późnym popołudniem.

Potwierdzono jednak, że wydarzenie będzie kontynuowane po oczyszczeniu. Filmy poniżej.

Dystrykty Kata i Karon w dystrykcie Mueang Phuket nie odrodziły się tak, jak inne obszary w Phuket po zniesieniu wielu ograniczeń Covid-19, powiedzieli lokalni przedsiębiorcy wczoraj, 26 maja 2022 r.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.