AKTUALIZACJA: Trzech obcokrajowców rzekomo zaangażowanych w rosyjską kobietę, która spadła na śmierć z mieszkania w Patong w areszcie na sądzie w Phuket

Patong, Phuket –

Trzej obcokrajowcy, którzy rzekomo brali udział w incydencie, w którym Rosjanka spadła na śmierć z kondominium w Patong w zeszłym tygodniu, znajduje się teraz w areszcie w Sądzie Prowincji Phuket.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Nakaz aresztowania ma zostać wydany dla trzech obcokrajowców, którzy brali udział w incydencie, w którym Rosjanka spadła na śmierć z kondominium w Patongu w zeszłym tygodniu.

Teraz nasza aktualizacja:

Komendant policji Regionu 8, podpułkownik Amphon Buarabphon, powiedział dziś Phuket Express (8 czerwca)th), „Nakaz aresztowania z Sądu Okręgowego w Phuket został wydany dla tych trzech cudzoziemców, którzy rzekomo brali udział w incydencie”.

„Na tym etapie spotykają się z zarzutami ‚Nieostrożności powodującej śmierć innej osoby'. Są teraz w areszcie w Sądzie Prowincji Phuket”. Podpułkownik Amphon Buarabphon stwierdził.

„Jednak kontynuujemy dochodzenie, aby sprawdzić, czy są jacyś inni świadkowie, którzy mogli widzieć lub uczestniczyć w incydencie. Sprawy jeszcze nie zamknęliśmy.” Podpułkownik Amphon Buarabphon stwierdził.

Dokładne szczegóły dotyczące zakresu rzekomego zaangażowania trzech cudzoziemców, którzy byli przetrzymywani od czasu incydentu w związku z drobnymi zarzutami posiadania narkotyków w związku z niewielką ilością marihuany o wysokiej zawartości THC, nie zostały ujawnione przez policję Regionu 8, powołując się na toczące się śledztwo .

Trzech podejrzanych, zidentyfikowanych jako panna NATALIA KOSENKOVA, lat 35, obywatelka Rosji, pan SMITH JAMAAL ANTWAUN, lat 38, obywatel amerykański i pan AHMED RADI MUSTAFA ALATOOM, lat 28, obywatel Jordanii. podobno nie współpracowali z policją w trakcie dochodzenia, zgodnie z wieloma wcześniejszymi doniesieniami policji z Phuket.

Sprawa była również oblegana przez plotki i spekulacje internetowe, które doprowadziły do ​​tego, że prominentni rzecznicy policji prosili opinię publiczną o śledzenie tylko oficjalnych wiadomości, o czym pisaliśmy niedawno TUTAJ.

Na zmarłej kobiecie przeprowadzono sekcję zwłok ale policja przynajmniej tymczasowo wstrzymała pełny raport, ponownie powołując się na trwające śledztwo i postępowanie sądowe z trzema podejrzanymi, Według policji w Phuket jeden z nich rzekomo próbował uciec z kraju i został aresztowany na międzynarodowym lotnisku.

Sprawa nadal wzbudza zainteresowanie opinii publicznej i jest szeroko omawiana w mediach społecznościowych. Media TPN przekażą dalsze aktualizacje, gdy zostaną one udostępnione przez policję z Phuket i region 8 zajmującą się sprawą. Trzej podejrzani nie wydali żadnych publicznych oświadczeń i podobno zwracali się o pomoc do swoich ambasad i konsultacji prawnych w celu uzyskania pomocy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.