AKTUALIZACJA: Sześciu taksówkarzy aresztowanych, którzy brali udział w bójce ulicznej w Patong, mówi, że to nieporozumienie

Patong –

Wczoraj (21 czerwca) aresztowano sześciu taksówkarzyst) po tym, jak w tym tygodniu w mediach społecznościowych pojawił się film przedstawiający bójki motocyklistów taksówkarzy.

Nasza poprzednia historia:

Klip wideo z kamery samochodowej 4-5 taksówkarzy ubranych w niebieskie kurtki walczących na Taweewong Road 18 czerwcath stał się wirusowy w mediach społecznościowych.

Teraz nasza aktualizacja:

Podpułkownik Prasert Thongplew z policji w Patong powiedział Phuket Express: „Walki toczyły się między taksówkarzami Tuk Tuk i prywatnym kierowcą motocykla po tym, jak kłócili się o zabieranie klientów i miejsc parkingowych”.

„Wczoraj aresztowano sześć osób, ponieważ skończyliśmy zbierać wszystkie szczegóły dotyczące operatorów w Patong. Powiedzieli nam, że źle zrozumieli incydent i obie strony nie chcą podejmować żadnych działań prawnych przeciwko sobie. Uścisnęli sobie ręce i przeprosili”. ppłk Prasert stwierdził.

Nie jest jasne, czy po tym, jak obie strony odmówiły podjęcia działań prawnych i przeprosiły się nawzajem, pojawią się jakiekolwiek dalsze zarzuty.

Żadna z osób biorących udział w bójce nie odniosła większych obrażeń – dodał ppłk Prasert.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.