Urzędnicy kontrolują miejsca rozrywki w Kamali w Phuket, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Kamala, Phuket –

  W miniony weekend urzędnicy przeprowadzili inspekcję obiektów rozrywkowych w Kamali, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Zespół urzędników Kamali przeprowadził inspekcję lokali rozrywkowych w Kamali. Sprawdzali bezpieczeństwo przeciwpożarowe, takie jak gaśnice, wyjścia przeciwpożarowe, znaki i systemy przeciwpożarowe wewnątrz obiektów.

Operatorzy obiektów rozrywkowych współpracowali z urzędnikami, aby wykazać, że mają odpowiednie wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Większość obiektów rozrywkowych posiada wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa przeciwpożarowego, ale niektóre z nich muszą zmienić i ulepszyć swój sprzęt bezpieczeństwa i znaki wyjścia przeciwpożarowego.

Inspekcja następuje Premier Tajlandii Prayut 5 sierpnia zlecił poważne śledztwo w sprawie pożar w centrum rozrywki „Mountain B” w rejonie Sattahip w Chonburi, podobno do tej pory zginął 15 i ranił 40 osób.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.