Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: Singapur zginął, a siedmiu innych zostało rannych w wypadku drogowym, Austriak aresztowany, pożar na Bangla Road

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której przedstawiamy najważniejsze lokalne historie w naszej okolicy Phuket z zeszłego tygodnia. Liczba historii różni się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Są to dni od poniedziałku 8 sierpnia 2022 r. do niedzieli 14 sierpnia 2022 r.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Singapurczyk zginął, a czterech pasażerów z Singapuru doznało różnych obrażeń po tym, jak sedan zderzył się z autobusem, w którym 12 sierpnia na Kata Hill został ranny obywatel Korei i dwóch Tajów.

21-letnia singapurska kierowca została niestety uznana za zmarłą w ton scena.

2. Austriak z 12 nakazami aresztowania został aresztowany w Phuket po rzekomym zamieszaniu w narkotyki i oszustwa w Austrii.

Pan David, 37 lat, obywatel Austrii, jest poszukiwanym podejrzanym z Austrii, gdzie rzekomo był nielegalnie zamieszany w narkotyki, oszustwa i posiadanie nielegalnej broni.

3. 11 sierpnia pożar w barze przy Bangla Road w Patong zaalarmował turystówth.

Strażacy zgłosili przyczynę pożaru, która zaczęła się od iskier z kabla elektrycznego wysokiego napięcia nad bar.

W klubie nocnym Illuzion przy Bangla Road w Patong odbędzie się ćwiczenie ewakuacji przeciwpożarowej w miejscu rozrywki.

Ćwiczenia ewakuacyjne odbędą się w klubie nocnym Illuzion na Bangla Road w Patong 18 sierpniath od 1:00.

Urzędnicy skontrolowali lokale rozrywkowe na Bangla Road w Patong, aby zapewnić bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

4. Phuket spodziewa się większej liczby indyjskich turystów, którzy wygenerują w tym roku, 7.5, ponad 2022 miliarda bahtów, po niedawnym roadshow w Indiach, według odpowiednich urzędników.

Indyjscy turyści są największym rynkiem turystycznym w Phuket. Od maja tego roku do chwili obecnej Phuket odwiedziło 87,292 XNUMX indyjskich turystów.

5. Turyści podobno skarżyli się na ceny jedzenia w lokalnej słynnej starożytnej restauracji w Phuket Town.

Osoba ta wysłała odręczny rachunek z restauracji za 11 dań na łączną kwotę 10,460 40 bahtów. Jest to małe lokalne stoisko restauracyjne na dużym targu ze świeżymi produktami od ponad XNUMX lat.

Właściciel restauracji w Phuket Town został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów za niewyraźne pokazywanie cen żywności w menu.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dziękuję za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.