Rozpoczyna się procesje uliczne na festiwalu wegetariańskim w Phuket?

Phuket -

Procesje uliczne na festiwalu wegetariańskim rozpoczęły się dziś w Phuket (27 wrześniath).

Wegetariańskie procesje uliczne rozpoczęły się dziś rano o 7:30 ze świątyni Jchoor Su Gong Naka w dzielnicy Wichit w dzielnicy Mueang Phuket, kierując się do parku publicznego Saphan Hin w mieście Phuket.

Harmonogram innych procesji ulicznych na jutro (28 września)th) jest poniżej:

5:45 Sanktuarium Sapam (na Koh Kaew)

6:30 Świątynia Bang Koo (na Koh Kaew)

7:00 Świątynia Hai Yian Geng (w Mai Khao, Thalang)

7:30 Sanktuarium Seng Leng Tong (w Mueang Mai, Thalang)

Podczas festiwalu codziennie przy każdym sanktuarium odbywa się „pochód uliczny”. Procesja jest okazją dla właścicieli domów i ogółu społeczeństwa na ulicach do otrzymania błogosławieństwa bogów posiadających media spirytusowe.

Oficjalnie rozpoczął się festiwal wegetariański w Phuket, w którym minister zdrowia publicznego Tajlandii dołączył do ceremonii inaugurującej wydarzenie.

Parady i procesje zostały odwołane w 2021 roku z powodu obaw związanych z Covid-19 i zgodnie z surowymi zasadami Covid-19 w 2020 roku, co czyni w tym roku pierwszym pełnym festiwalem wegetariańskim od 2019 roku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.