Wiele świątyń w Phuket organizuje procesje festiwalu wegetariańskiego?

Phuket -

Drugi i trzeci dzień ulicznej procesji Festiwalu Wegetariańskiego odbyły się w Sanktuarium Sapam, Sanktuarium Lim Hu Tai Su i Sanktuarium Bang Koo na Koh Kaew.

Nasza poprzednia historia:

Wegetariańskie procesje uliczne rozpoczęły się wczoraj (27 września) w świątyni Jchoor Su Gong Naka w poddystrykcie Wichit w dzielnicy Mueang Phuketth).

Wczoraj (28 września)th) był drugim dniem wegetariańskiej procesji ulicznej i odbył się w Sanktuarium Sapam i Sanktuarium Bang Koo na Koh Kaew, w dzielnicy Mueang Phuket.

Wczoraj rano procesje zmierzały do ​​parku publicznego Saphan Hin w mieście Phuket, a następnie wracały do ​​świątyń.

Dziś procesja odbyła się przy sanktuarium Lim Hu Tai Su (sanktuarium Samkong) w mieście Phuket.

Podczas festiwalu codziennie przy każdym sanktuarium odbywa się „pochód uliczny”. Procesja jest okazją dla właścicieli domów i ogółu społeczeństwa na ulicach do otrzymania błogosławieństwa bogów, o których miejscowi wierzą, że posiadają media spirytusowe.

Parady i procesje zostały odwołane w 2021 roku z powodu obaw związanych z Covid-19 i zgodnie z surowymi zasadami Covid-19 w 2020 roku, co czyni w tym roku pierwszym pełnym festiwalem wegetariańskim od 2019 roku.

Oficjalnie rozpoczął się festiwal wegetariański w Phuket, w którym minister zdrowia publicznego Tajlandii dołączył do ceremonii inaugurującej wydarzenie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.