AKTUALIZACJA: Taksówkarz z Phuket w wirusowym wideo wściekłości na drogach przyznaje, że brał metamfetaminę

Phuket -

Kierowca taksówki w wirusowym nagraniu wściekłości drogowej przyznał, że zażył tabletki metamfetaminy przed kłótnią z użytkownikami dróg.

Nasza poprzednia historia:

W mediach społecznościowych rozprzestrzenił się filmik, na którym taksówkarz kłóci się z innymi użytkownikami drogi.

Policja Kathu powiedziała Phuket Express: „Dzisiaj (11 października)th) taksówkarz Pan Jirasak Raiyai (33 lata) i Pan Passakorn Sirichoochot (37 lat), którzy nagrali wideo, udali się na posterunek policji w Kathu.

Policja przeprowadziła z nimi badania moczu. Pan Jirasak uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków. Pan Jirasak przyznał się policji, że przed incydentem zażył tabletki metamfetaminy.

Kierowca taksówki został oskarżony o używanie narkotyków kategorii 1 i używanie ich podczas prowadzenia pojazdu.

Nie było jasne, czy jego licencja zostanie natychmiast cofnięta, czy zawieszona.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.