AKTUALIZACJA: Prawo jazdy wirusowego taksówkarza z Phuket w filmie wściekłości drogowej, który przyznaje, że zażywał metamfetaminę, cofnięto na trzy lata

Phuket -

Cofnięto prawo jazdy taksówkarza, który przyznał się, że zażył tabletki metamfetaminy przed kłótnią z użytkownikami dróg przyłapanymi na wirusowym wideo.

Nasza poprzednia historia:

W mediach społecznościowych rozprzestrzenił się filmik, na którym taksówkarz kłóci się z innymi użytkownikami drogi.

Kierowca taksówki w wirusowym nagraniu wściekłości drogowej przyznał, że zażył tabletki metamfetaminy przed kłótnią z użytkownikami dróg.

Teraz zaktualizuj:

Pan Kornpitak Artsuwan z Biura Transportu Lądowego w Phuket powiedział Phuket Express: „Taksówkarz, który wykrzykiwał przekleństwa i niegrzeczne słowa do innych kierowców, zostanie ukarany grzywną w wysokości do 5,000 bahtów. Oskarża się go również o używanie narkotyków kategorii 1 i używanie ich podczas prowadzenia pojazdu”.

„Jego prawo jazdy na taksówki zostało cofnięte. Nie jest w stanie prowadzić żadnej taksówki przez trzy lata przed ewentualnym przedłużeniem jego prawa jazdy” – dodał Kornpitak.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.