AKTUALIZACJA: Policjant po służbie niosący broń i wędrujące osiedle w Thalang uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków

Thalang –

Policjant, który nie był na służbie, który był widziany z bronią i spacerował po prywatnym osiedlu mieszkaniowym w Thalang, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków.

Nasza poprzednia historia:

Funkcjonariusze Wydziału Służb Specjalnych i policja Regionu 8 zostali wezwani na miejsce zdarzenia po tym, jak mężczyzna, który zachowywał się niekonsekwentnie, chodził z bronią. Zablokował furgonetką wjazd na prywatne osiedle.

Teraz dla naszego updata:

Główny komendant policji prowincji Phuket, generał Sermpan Sirikong, powiedział Phuket Express: „Przeprowadziliśmy badanie moczu dla kaprala Korna, które pokazuje, że był pozytywny na obecność narkotyków. Musimy jednak przeprowadzić więcej testów, aby zobaczyć, jaki konkretnie lek zażył, zanim wniesiemy dodatkowe zarzuty. Zgłosiliśmy już incydent jego szefowi policji w Phang Nga”.

Incydent ten ma miejsce, gdy premier Tajlandii Prayut Chan-O-Cha nakazał ogólnokrajową rozprawę z nielegalnymi narkotykami i nielegalną bronią po tragicznej masowej strzelaninie w Nong Bua Lamphu w zeszłym tygodniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.