AKTUALIZACJA: Policjant po służbie niosący broń i wędrujące osiedle w Thalang uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków

Thalang –

Policjant, który nie był na służbie, który był widziany z bronią i spacerował po prywatnym osiedlu mieszkaniowym w Thalang, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków.

Nasza poprzednia historia:

Funkcjonariusze Wydziału Służb Specjalnych i policja Regionu 8 zostali wezwani na miejsce zdarzenia po tym, jak mężczyzna, który zachowywał się niekonsekwentnie, chodził z bronią. Zablokował furgonetką wjazd na prywatne osiedle.

Teraz dla naszego updata:

Główny komendant policji prowincji Phuket, generał Sermpan Sirikong, powiedział Phuket Express: „Przeprowadziliśmy badanie moczu dla kaprala Korna, które pokazuje, że był pozytywny na obecność narkotyków. Musimy jednak przeprowadzić więcej testów, aby zobaczyć, jaki konkretnie lek zażył, zanim wniesiemy dodatkowe zarzuty. Zgłosiliśmy już incydent jego szefowi policji w Phang Nga”.

Incydent ten ma miejsce, gdy premier Tajlandii Prayut Chan-O-Cha nakazał ogólnokrajową rozprawę z nielegalnymi narkotykami i nielegalną bronią po tragicznej masowej strzelaninie w Nong Bua Lamphu w zeszłym tygodniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.