AKTUALIZACJA: Część obwodnicy w Rassada jest nadal zamknięta z powodu strachu przed kolejnymi osuwiskami

Rasada –

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

Nasza poprzednia historia:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Teraz aktualizacja:

Dziś rano (21 październikast) gubernator Phuket Narong Woonciew przeprowadził inspekcję obszaru obwodnicy, aby rozważyć, jak ryzykowne jest powodowanie większej liczby osuwisk.

Policja drogowa miasta Phuket poinformowała dzisiaj (21 października), że gubernator Phuket zarządził tymczasowe zamknięcie drogi Chalermprakiat Rama 9 (obwodnicy) w dzielnicy Rassada w dzielnicy Mueang Phuket ze względów bezpieczeństwa.

Zamknięcie znajduje się na północnym pasie od zawracania w pobliżu Osiedla Sri Suchart do zawracania przed Outlet Mall, który jest około jednego kilometra.

Tymczasem kierowcy wyjeżdżający z miasta Phuket muszą korzystać z tego samego pasa na południowym pasie, co kierowcy jadący do miasta zamiast w jedną stronę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.