AKTUALIZACJA: Jutro rozpocznie się wyburzanie opuszczonego budynku na Bypass Road w Phuket

Phuket -

Nasze poprzednie historie:

Kolejne osuwisko na głównej drodze w Phuket zablokowało cały pas w Rassada w Mueang Phuket, co spowodowało chaos na drogach.

Część obwodnicy, która jest jedną z kilku głównych dróg w Phuket, jest nadal zamknięta z powodu obawy o kolejne osuwiska pod opuszczonym budynkiem na pasie w kierunku północnym.

30-letni opuszczony budynek przy głównej obwodnicy w dzielnicy Rassada w Mueang Phuket zostanie zburzony.

Gubernator Phuket Narong Woonciew dzisiaj (27 października)th) dokonał oględzin opuszczonego budynku z wykonawcą, który będzie wykonywał prace rozbiórkowe.

Gubernator Narong powiedział Phuket Express: „Droga jest teraz zamknięta dla ruchu. Rozbiórka rozpocznie się jutro (28 października .)th) i oczekuje się, że zostanie to zrobione w ciągu 15 dni. Następnie droga będzie gotowa do otwarcia dla użytkowników dróg. Umowa potwierdziła, że ​​podczas rozbiórki nie będą spadać konstrukcje”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.