AKTUALIZACJA: Amerykanin, który zmarł po skoku z lotniska w Phuket, cierpiał na depresję i problemy finansowe

Phuket -

35-letni Amerykanin, zidentyfikowany jedynie z imienia Jason, który zmarł po skoku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, cierpiał na depresję i problemy finansowe.

Nasze poprzednie historie:

Międzynarodowe lotnisko w Phuket wydało dziś o godzinie 4:00 komunikat prasowy dotyczący incydentu (28 grudniath). Stwierdzili, że zagraniczny pasażer „wyskoczył” z trzeciego piętra na peronie odlotów terminalu międzynarodowego. Jednak śledczy nie określili jednoznacznie przyczyny upadku od czasu prasy.

Amerykanin, który odniósł poważne obrażenia po upadku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, został uznany za zmarłego.

Amerykanin wjechał do Tajlandii przez imigrację na lotnisku w Bangkoku 13 grudnia 2022 roku. Przyleciał do Phuket 17 grudnia 2022 roku i zameldował się w hotelu w pobliżu międzynarodowego lotniska w Phuket.

Teraz aktualizacja:

Policja Turystyczna Phuket powiedziała Phuket Express, że ofiara wymeldowała się z hotelu 20 grudniath. Powiedział Centrum Pomocy Turystycznej w Phuket na lotnisku, że nie ma pieniędzy na powrót do domu. Powiedział, że cierpiał na depresję. Po tym, jak Urzędnicy ds. Pomocy Turystycznej opuścili obszar, w którym się z nim spotykali, świadkowie w pobliżu widzieli, jak ofiara wyskoczyła z trzeciego piętra terminala”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Phuket Express sugeruje Samarytanom z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.