Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: Kontynuacja rozprawy z przedłużającym się pobytem, ​​ciała obce wyrzucane na brzeg w Phuket i nie tylko

Bangla Road na Nowy Rok odliczanie 31/12/22

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasz cotygodniowy artykuł, w którym podkreślamy najlepsze lokalne historie w naszym rejonie Phuket z ostatniego tygodnia. Liczba historii zmienia się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Są to dni od poniedziałku 26 grudnia 2022 r. do niedzieli 1 stycznia 2023 r.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Cudzoziemiec został uratowany w pobliżu wyspy Racha na wyspie Phuket. Twierdził, że trzymał się zbiornika z ropą i pływał w morzu przez 13 dni.

Przede wszystkim nie było jasne, w jaki sposób znalazł się na morzu.

2. Ceremonie religijne odbyły się pod Ścianą Pamięci Tsunami w Maikhao z okazji 18.th  rok pamięci ofiar tsunami w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2004 r. na Phuket.

W sumie na murze wymieniono 45 narodowości ofiar, a ich ciała pochowano za murem na cmentarzu.

3. 44-letni Hindus został aresztowany w Patong przez 1,322 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych.

35-letni Pakistańczyk został aresztowany w Patong na 3,270 dni za przekroczenie legalnych warunków wizowych, jak powiedział Phuket Express Urząd Imigracyjny w Phuket.

Nie było jasne, dlaczego przedłużyli ważność wiz.

4. Cudzoziemiec odniósł poważne obrażenia po tym, jak spadł z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket.

Amerykanin, który odniósł poważne obrażenia po upadku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, został uznany za zmarłego.

35-letni Amerykanin, zidentyfikowany jedynie z imienia Jason, który zmarł po skoku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, cierpiał na depresję i problemy finansowe.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Phuket Express sugeruje Samarytanom z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj: https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

5. Dwa ciała obcokrajowców płci męskiej znaleziono unoszące się na morzu w pobliżu wyspy Racha na południe od Phuket.

Dwa kolejne ciała znaleziono na plaży na wyspie Racha niedaleko Chalong, na południe od Phuket.

Ich ciała zostały zabrane z powrotem na ląd w celu dalszej identyfikacji i zbadania.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dzięki za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.