AKTUALIZACJA: Urzędnicy identyfikują łódź wycieczkową rzekomo zaangażowaną w uszkodzenie koralowców w Krabi

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

Krabi –

Urzędnicy zidentyfikowali łódź wycieczkową, która rzekomo była zaangażowana w niszczenie koralowców na wyspie w słynnym Parku Narodowym Mu Ko Phi Phi w Krabi.

Nasza poprzednia historia:

Koral został podobno uszkodzony przez łodzie wycieczkowe i nurków turystycznych na wyspie w słynnym Parku Narodowym Mu Ko Phi Phi w Krabi.

Pan Teekawut Sriburin, szef Parku Narodowego Hat Noppharat Thara Mu Ko Phi Phi w Krabi, powiedział Phuket Express:

” Zidentyfikowaliśmy łódź wycieczkową, o którą pytam, zaparkowaną przy molo w dzielnicy Nuea Klong w Krabi. Właściciel jest wezwany na spotkanie z urzędnikami. Dbajmy o bezpieczeństwo turystów, jednocześnie dbając o nasze piękne środowisko.”

W chwili publikacji, właściciel nadal nie został publicznie zidentyfikowany ani zgłoszony.

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.