AKTUALIZACJA: Urzędnicy identyfikują łódź wycieczkową rzekomo zaangażowaną w uszkodzenie koralowców w Krabi

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

Krabi –

Urzędnicy zidentyfikowali łódź wycieczkową, która rzekomo była zaangażowana w niszczenie koralowców na wyspie w słynnym Parku Narodowym Mu Ko Phi Phi w Krabi.

Nasza poprzednia historia:

Koral został podobno uszkodzony przez łodzie wycieczkowe i nurków turystycznych na wyspie w słynnym Parku Narodowym Mu Ko Phi Phi w Krabi.

Pan Teekawut Sriburin, szef Parku Narodowego Hat Noppharat Thara Mu Ko Phi Phi w Krabi, powiedział Phuket Express:

” Zidentyfikowaliśmy łódź wycieczkową, o którą pytam, zaparkowaną przy molo w dzielnicy Nuea Klong w Krabi. Właściciel jest wezwany na spotkanie z urzędnikami. Dbajmy o bezpieczeństwo turystów, jednocześnie dbając o nasze piękne środowisko.”

W chwili publikacji, właściciel nadal nie został publicznie zidentyfikowany ani zgłoszony.

FOTO: Monsunowe śmieci w Tajlandii

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.