129 jaj żółwi morskich skórzastych znalezionych na plaży Phang Nga

Phangnga –

W gnieździe na plaży w Phang Nga na północ od Phuket znaleziono łącznie 129 jaj żółwia skórzastego.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (16 styczniath) zostali powiadomieni przez miejscowego, że matka żółwia skórzastego złożyła jaja na plaży Bang Kwan w Kok Kloi, Takua Thung.

Urzędnicy DMCR znaleźli w gnieździe łącznie 129 jaj żółwia skórzastego, z których 117 to jaja płodne. Jaja zostały przeniesione do pobliskiego bezpiecznego obszaru z powodu obaw o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi.

W gnieździe na plaży w Phangnga na północ od Phuket znaleziono łącznie 190 jaj żółwia szylkretowego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.