Malezyjska matka i córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi

FOTO: Krabi News

Krabi –

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Policja Turystyczna Krabi powiedziała Phuket Express, że wczoraj (25 stycznia) łódź z długim ogonem z „China Tour” zabierała malezyjską rodzinę z matką, córką i ojcem z hotelu w Mueang Krabi na wyspę Hong w W pobliżu dzielnica Ao Luek.

Kapitan łodzi, 45-letni Sala Butsa, powiedział The Phuket Express, że gdy wracali do hotelu, w łódź uderzyły silne fale. Łódź wywróciła się w pobliżu przylądka Hang Nak w Ao Nang, Mueang Krabi. Wszyscy pasażerowie łodzi unosili się na morzu.

Lokalna łódź rybacka, której kapitanem był 21-letni Waris Changnam, uratowała wszystkich czterech pasażerów łodzi, ale powiedział lokalnym mediom, że malezyjska kobieta i dziewczyna leżały twarzą do wody, kiedy je znalazł i były już nieprzytomne. Tylko kapitan łodzi miał na sobie kamizelkę ratunkową. Wszystkie cztery ofiary zatonięcia łodzi zostały zabrane z powrotem na ląd, podczas gdy skontaktowano się z ratownikami. Ostatecznie wszyscy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Malezyjska matka, pani Tan Chen Woon, lat 36, i jej sześcioletnia córka zginęły w szpitalu, podczas gdy ojciec, pan Gan Kah Seng, lat 37, i kapitan łodzi przeżyli, ale nadal przebywają w szpitalu. Donoszono również, że matka była w czwartym miesiącu ciąży.

Podobny incydent:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.