Malezyjska matka i córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi

FOTO: Krabi News

Krabi –

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Policja Turystyczna Krabi powiedziała Phuket Express, że wczoraj (25 stycznia) łódź z długim ogonem z „China Tour” zabierała malezyjską rodzinę z matką, córką i ojcem z hotelu w Mueang Krabi na wyspę Hong w W pobliżu dzielnica Ao Luek.

Kapitan łodzi, 45-letni Sala Butsa, powiedział The Phuket Express, że gdy wracali do hotelu, w łódź uderzyły silne fale. Łódź wywróciła się w pobliżu przylądka Hang Nak w Ao Nang, Mueang Krabi. Wszyscy pasażerowie łodzi unosili się na morzu.

Lokalna łódź rybacka, której kapitanem był 21-letni Waris Changnam, uratowała wszystkich czterech pasażerów łodzi, ale powiedział lokalnym mediom, że malezyjska kobieta i dziewczyna leżały twarzą do wody, kiedy je znalazł i były już nieprzytomne. Tylko kapitan łodzi miał na sobie kamizelkę ratunkową. Wszystkie cztery ofiary zatonięcia łodzi zostały zabrane z powrotem na ląd, podczas gdy skontaktowano się z ratownikami. Ostatecznie wszyscy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Malezyjska matka, pani Tan Chen Woon, lat 36, i jej sześcioletnia córka zginęły w szpitalu, podczas gdy ojciec, pan Gan Kah Seng, lat 37, i kapitan łodzi przeżyli, ale nadal przebywają w szpitalu. Donoszono również, że matka była w czwartym miesiącu ciąży.

Podobny incydent:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.