Kobieta aresztowana z 2,072 pigułkami metamfetaminy w Chalong

Chalong –

Kobieta została aresztowana z 2,072 tabletkami metamfetaminy i krystaliczną metamfetaminą w Chalong, Mueang Phuket.

Policja w Chalong poinformowała Phuket Express, że w piątek (27 stycznia) aresztowała 30-letnią Sukandę „On” Wetchago z Rawai. Przejęto od niej 2,072 tabletki metamfetaminy i 0.90 grama krystalicznej metamfetaminy.

Została zabrana na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszała zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 (tabletek metamfetaminy i krystalicznej metamfetaminy) z zamiarem sprzedaży.

Te mogą Ci się spodobać:

W dystrykcie Kathu aresztowano podejrzanego z 22,406 570.59 tabletkami metamfetaminy i XNUMX gramami krystalicznej metamfetaminy.

Pracownik lokalu rozrywkowego na Bangla Road w Patong został aresztowany z kokainą po rzekomej sprzedaży nielegalnego narkotyku turystom.

W Phuket aresztowano mężczyznę z 2,800 tabletkami metamfetaminy, bronią i kulami.

Para została aresztowana z pół kilograma krystalicznej metamfetaminy w parku publicznym w mieście Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.