Trzech Chińczyków uratowanych po awarii żaglówki na Morzu Krabi

Krabi –

Trzech Chińczyków zostało uratowanych po tym, jak żaglówka zepsuła się pod wpływem silnego wiatru w pobliżu wyspy na Krabi.

Policja morska Krabi powiedziała Phuket Express, że w sobotę (28 stycznia)th) zostali powiadomieni o złamaniu masztu i silnika żaglówki. Żaglówka płynęła w pobliżu Czwartej Wyspy (Koh See).

Wyszli do miejsca, w którym znaleźli żaglówkę o nazwie „Suntess”. Maszt łodzi został złamany. Policja morska Krabi poinformowała Phuket Express, że żaglówka została zarejestrowana w Chinach. Znaleziono trzech chińskich mężczyzn, którymi byli pan Mu Zezhi, lat 47, kapitan łodzi, pan Jing Peng, lat 38 i pan Mu Deng, lat 47.

Trzech Chińczyków wyruszyło z przystani w dystrykcie Pak Nam, aby odwiedzić pobliskie wyspy. Gdy wracali do przystani, wiał silny wiatr, który spowodował złamanie masztu i uderzenie w silnik łodzi. Silnik został uszkodzony, zanim trzej mężczyźni wezwali policję morską Krabi.

Wszyscy mieli na sobie kamizelki ratunkowe. Nikt nie został ranny. Kotwica została rzucona podczas oczekiwania na późniejsze wycofanie żaglówki, poinformowała policja morska Krabi w rozmowie z Phuket Express.

Podobny incydent:

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.