AKTUALIZACJA: Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji, w tym szef, zostało przeniesionych po nalocie na bar Bangla, który ujawnił dowody wykorzystywania seksualnego dzieci

Patong –

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Nasza poprzednia historia:

W środę (15 marca brth) zespół z Departamentu Administracji Prowincji dokonał nalotu na bar w Soi Sea Dragon na Bangla Road.

Teraz aktualizacja:

Dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, wydał w czwartek (16 marca)th). Rozkaz jest zgodny z nalotem na Bangla Walking Street, gdzie funkcjonariusze uratowali sześć nieletnich ofiar z domniemanej sieci prostytucji i handlu ludźmi.

W celu zwiększenia przejrzystości, pełnego śledztwa i zapobieżenia jakimkolwiek szkodom dla rządu, pięciu policjantów z Patong, jak poniżej, zostanie przeniesionych do pracy na komisariacie policji prowincji Phuket.

  1. Szef policji Patong, pułkownik Sujin Nilbodee
  2. Zastępca szefa policji w Patong, podpułkownik Somphon Surin.
  3. Patong zastępca szefa policji podpułkownik Naruebodin Pangleesen
  4. Inspektor ds. Zapobiegania i Zwalczania Przestępczości Podpułkownik Wutthiwat Leangboonjinda
  5. Inspektor dochodzeń podpułkownik Suchart Chumpusang.

Zarządzenie obowiązuje od czwartku (16 marca).th) do odwołania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.