AKTUALIZACJA: Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji, w tym szef, zostało przeniesionych po nalocie na bar Bangla, który ujawnił dowody wykorzystywania seksualnego dzieci

Patong –

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Nasza poprzednia historia:

W środę (15 marca brth) zespół z Departamentu Administracji Prowincji dokonał nalotu na bar w Soi Sea Dragon na Bangla Road.

Teraz aktualizacja:

Dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, wydał w czwartek (16 marca)th). Rozkaz jest zgodny z nalotem na Bangla Walking Street, gdzie funkcjonariusze uratowali sześć nieletnich ofiar z domniemanej sieci prostytucji i handlu ludźmi.

W celu zwiększenia przejrzystości, pełnego śledztwa i zapobieżenia jakimkolwiek szkodom dla rządu, pięciu policjantów z Patong, jak poniżej, zostanie przeniesionych do pracy na komisariacie policji prowincji Phuket.

  1. Szef policji Patong, pułkownik Sujin Nilbodee
  2. Zastępca szefa policji w Patong, podpułkownik Somphon Surin.
  3. Patong zastępca szefa policji podpułkownik Naruebodin Pangleesen
  4. Inspektor ds. Zapobiegania i Zwalczania Przestępczości Podpułkownik Wutthiwat Leangboonjinda
  5. Inspektor dochodzeń podpułkownik Suchart Chumpusang.

Zarządzenie obowiązuje od czwartku (16 marca).th) do odwołania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.