Tajski premier Prayut odwiedzi jutro Phuket

Phuket-

Premier Tajlandii, generał Prayut Chan-o-cha, odwiedzi Phuket w niedzielę (19 marca).th).

Departament Public Relations Rządu Tajlandii potwierdził dzisiaj (18 marca).th) i poinformował o harmonogramie wizyty premiera generała Prayuta w niedzielę (19 marca).th) na Phuket.

O 10:30 przeprowadzi inspekcję obszaru, w którym ma się odbyć Specialized Expo 2028 – Phuket, Tajlandia, w Mai Khao, Thalang, jeśli Phuket zostanie wybrane na gospodarza.

O 12:20 będzie kontynuował projekt „Zieleń w mieście” o wartości 300 milionów bahtów w Rassada.

Gmina Rassada planuje projekt „Green in the City” na Koh Sirey, Rassada. Projekt o wartości 300 milionów bahtów zostanie zasugerowany premierowi Prayutowi Chan-o-cha, który odwiedzi Phuket w tę niedzielę.

O 1:50 będzie obecny na spotkaniu poświęconym memorandum w sprawie braku siły roboczej i rozwiązań problemów w branży turystycznej Andamanu na Uniwersytecie Phuket Rajabhat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.