Tajski premier Prayut odwiedzi jutro Phuket

Phuket-

Premier Tajlandii, generał Prayut Chan-o-cha, odwiedzi Phuket w niedzielę (19 marca).th).

Departament Public Relations Rządu Tajlandii potwierdził dzisiaj (18 marca).th) i poinformował o harmonogramie wizyty premiera generała Prayuta w niedzielę (19 marca).th) na Phuket.

O 10:30 przeprowadzi inspekcję obszaru, w którym ma się odbyć Specialized Expo 2028 – Phuket, Tajlandia, w Mai Khao, Thalang, jeśli Phuket zostanie wybrane na gospodarza.

O 12:20 będzie kontynuował projekt „Zieleń w mieście” o wartości 300 milionów bahtów w Rassada.

Gmina Rassada planuje projekt „Green in the City” na Koh Sirey, Rassada. Projekt o wartości 300 milionów bahtów zostanie zasugerowany premierowi Prayutowi Chan-o-cha, który odwiedzi Phuket w tę niedzielę.

O 1:50 będzie obecny na spotkaniu poświęconym memorandum w sprawie braku siły roboczej i rozwiązań problemów w branży turystycznej Andamanu na Uniwersytecie Phuket Rajabhat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.