Holender aresztowany na lotnisku Phuket za wjazd i pobyt w Tajlandii bez odpowiednich dokumentów

Phuket -

Holender został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Phuket za wjazd i pobyt w Królestwie Tajlandii bez odpowiedniego zezwolenia lub wizy.

Biuro imigracyjne na międzynarodowym lotnisku w Phuket poinformowało Phuket Express, że w miniony weekend aresztowali mężczyznę, którego pełnego nazwiska nie podano, 61-letniego obywatela Holandii.

Został aresztowany w punkcie kontroli imigracyjnej w międzynarodowym terminalu odlotów na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Został przewieziony na komisariat policji w Sakoo, gdzie usłyszał zarzuty wjazdu i pobytu w kraju bez zezwolenia.

Nie było jasne, w jaki sposób pierwotnie wjechał do Tajlandii.

Wcześniej w tym tygodniu, Holenderka została aresztowana w podobnej sprawie, jak tutaj.

*****************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.