Bryde's Whale zauważony w Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Wieloryb Bryde'a został zauważony w pobliżu wyspy Ta Chai w Phang Nga.

Szef Parku Narodowego Similan, Sarayut Paso, powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o wielorybie przez pracowników wyspy Ta Chai w czwartek (6 kwietnia)th). Podczas patrolowania okolicy zauważyli wieloryba Bryde'a i nagrali go na wideo.

The Phuket Express zauważa, że ​​wieloryb Bryde jest rzadkim lub prawie wymarłym ssakiem wodnym. Wieloryb Bryde został wpisany na listę zwierząt rezerwowanych przez Tajlandię.

Obecność wieloryba Bryde'a jest również wskaźnikiem obfitości zasobów morskich. Ciesz się wideo!

W zeszłym miesiącu w pobliżu wyspy Similan w Phang Nga zauważono dwa wieloryby Bryde'a.

Dwa wieloryby Bryde'a zostały zauważone w Parku Narodowym Mu Ko Ang Thong w Surat Thani.

**************************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.