Bryde's Whale zauważony w Phang Nga – WIDEO

Phangnga –

Wieloryb Bryde'a został zauważony w pobliżu wyspy Ta Chai w Phang Nga.

Szef Parku Narodowego Similan, Sarayut Paso, powiedział Phuket Express, że został powiadomiony o wielorybie przez pracowników wyspy Ta Chai w czwartek (6 kwietnia)th). Podczas patrolowania okolicy zauważyli wieloryba Bryde'a i nagrali go na wideo.

The Phuket Express zauważa, że ​​wieloryb Bryde jest rzadkim lub prawie wymarłym ssakiem wodnym. Wieloryb Bryde został wpisany na listę zwierząt rezerwowanych przez Tajlandię.

Obecność wieloryba Bryde'a jest również wskaźnikiem obfitości zasobów morskich. Ciesz się wideo!

W zeszłym miesiącu w pobliżu wyspy Similan w Phang Nga zauważono dwa wieloryby Bryde'a.

Dwa wieloryby Bryde'a zostały zauważone w Parku Narodowym Mu Ko Ang Thong w Surat Thani.

**************************************

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.