Mężczyzna z Birmy tonie w poszukiwaniu ryb w pobliżu plaży w Thalang na Phuket

Thalang –

Mężczyzna z Birmy utonął podczas poszukiwania ryb w pobliżu plaży w Thalang.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie, w którym mężczyzna z Birmy zaginął po tym, jak w poniedziałek (29 maja) wyruszył w morze w poszukiwaniu ryb w pobliżu plaży Layan.

Rozpoczęto poszukiwania iw środę (31 maja) znaleziono ciało mężczyzny z Birmy. Jego krewni powiedzieli, że mężczyzna wyszedł szukać ryb w silnych falach.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) ostrzegł przed ulewnymi deszczami w całej Tajlandii i możliwymi gwałtownymi powodziami w regionach południowych i wschodnich.

  • Południowe (Morze Andamańskie)

Możliwy deszcz z prawdopodobieństwem około 70 procent w Ranong, Phang Nga, Phuket, Krabi, Trang i Satun. W obszarach burzowych fale przekraczają trzy metry.

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie informujące, że małe łodzie mają zakaz opuszczania portów na otwarte morze do 4 czerwca 2023 r.

================================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.