Zagraniczny pasażer próbował zaatakować taksówkarza w Phuket – WIDEO

Phuket-

W Phuket zagraniczna pasażerka z nożem próbowała zaatakować taksówkarkę.

Aktualizacja na wieczór 4 kwietnia: Podejrzany został już aresztowany.

Incydent został uchwycony na wirusowym filmie, który krążył w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia. Według osoby, która udostępniła nagranie, taksówkarz wysadzał niezidentyfikowanego zagranicznego pasażera w Pa Klok, ten jednak odmówił opuszczenia pojazdu.

Pasażerka początkowo poprosiła o zabranie jej do Patong, a po przybyciu na miejsce zmieniła kierunek podróży na Rawai. Jednak kiedy dotarli do ostatniego przystanku, odmówiła zapłacenia za taksówkę. W desperackim ruchu wyjęła nóż z pobliskiego hotelu i groziła taksówkarzowi.

Taksówkarz, którego tożsamość została utajniona ze względu na prywatność, ostrzegła innych kierowców przed niesfornymi pasażerami, którzy żądają wielu miejsc docelowych bez płacenia za przejazd. Szczegóły dotyczące turysty i kierowcy pozostają tajemnicą.

Według doniesień policja bada incydent i poszukuje pasażera, którego narodowość i tożsamość zostały zakwestionowane i opisane jako Portugalczyk i Ukrainiec.

Kolejny groźny problem z turysta miał również miejsce w tym tygodniu w Phuket, jak informowaliśmy tutaj.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.