AKTUALIZACJA: Nakazy aresztowania wydane dla Szwajcara i dwóch Tajek rzekomo zamieszanych w nalot na bar Patong, który ujawnił wykorzystywanie seksualne dzieci

Patong, Phuket –

Nakazy aresztowania zostały wydane dla Szwajcara i dwóch Tajek, którzy rzekomo biorą udział w nalocie na bar w Patong, który ujawnił wykorzystywanie seksualne dzieci.

Nasze poprzednie historie:

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci.

Teraz aktualizacja:

Dowódca policji regionu 8, generał porucznik Surapong Thanomjit, powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (20 marcath) sąd prowincji Phuket wydał nakazy aresztowania dwóch Tajek i Szwajcara. Szwajcar uciekł jednak z Tajlandii.

Inni cudzoziemcy, którzy rzekomo są zamieszani w tę sprawę, to osoby lubiące korzystać z tego rodzaju usług, których namierzają odpowiednie służby policyjne.

Nazwiska poszukiwanych nie zostały ujawnione przez tajlandzką policję, ale tajskie media poinformowały, że pracują nad zlokalizowaniem wszystkich trzech podejrzanych i współpracą z krajem, do którego ich zdaniem uciekł Szwajcar, mając nadzieję na schwytanie i ekstradycję mężczyzny do postępowanie sądowe.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.