AKTUALIZACJA: Nakazy aresztowania wydane dla Szwajcara i dwóch Tajek rzekomo zamieszanych w nalot na bar Patong, który ujawnił wykorzystywanie seksualne dzieci

Patong, Phuket –

Nakazy aresztowania zostały wydane dla Szwajcara i dwóch Tajek, którzy rzekomo biorą udział w nalocie na bar w Patong, który ujawnił wykorzystywanie seksualne dzieci.

Nasze poprzednie historie:

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci.

Teraz aktualizacja:

Dowódca policji regionu 8, generał porucznik Surapong Thanomjit, powiedział Phuket Express, że w poniedziałek (20 marcath) sąd prowincji Phuket wydał nakazy aresztowania dwóch Tajek i Szwajcara. Szwajcar uciekł jednak z Tajlandii.

Inni cudzoziemcy, którzy rzekomo są zamieszani w tę sprawę, to osoby lubiące korzystać z tego rodzaju usług, których namierzają odpowiednie służby policyjne.

Nazwiska poszukiwanych nie zostały ujawnione przez tajlandzką policję, ale tajskie media poinformowały, że pracują nad zlokalizowaniem wszystkich trzech podejrzanych i współpracą z krajem, do którego ich zdaniem uciekł Szwajcar, mając nadzieję na schwytanie i ekstradycję mężczyzny do postępowanie sądowe.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.