Pięciu obcokrajowców uratowanych po awarii łodzi w Krabi

Krabi –

Pięciu zagranicznych turystów zostało uratowanych po tym, jak zepsuła się łódź z długim ogonem w Krabi.

Pracownicy Parku Narodowego Hat-Nopparat Thara Mu-Ko Phi Phi powiedzieli Phuket Express, że w środę (31 maja)st) zostali powiadomieni przez kierowcę, że silnik łodzi wycieczkowej z długim ogonem został odłączony od łodzi i wpadł do morza w zatoce Railay.

Z rozbitej łodzi uratowano pięciu zagranicznych turystów, których nie zidentyfikowano, ale opisano jedynie jako mężczyznę, kobietę, dwie dziewczynki i chłopca. Pracownicy parku narodowego bezpiecznie zabrali ich z powrotem na ląd.

Te mogą Ci się spodobać:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Australijczyk i turysta z Birmy zostali uratowani po awarii silnika łodzi z długim ogonem w pobliżu wyspy na Krabi.

Trzech turystów i czterech członków załogi łodzi zostało uratowanych po wywróceniu się łodzi motorowej w Krabi.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.