Ciało mężczyzny znaleziono unoszące się w pobliżu plaży w Thalang, Phuket

Thalang –

W pobliżu plaży w dzielnicy Thalang znaleziono ciało mężczyzny.

Policja Thalang została powiadomiona o zwłokach w poniedziałek rano (5 czerwca).th) w pobliżu plaży w Ao Po w dystrykcie Pa Klok.

Policja, personel medyczny i Phuket Express przybyli na plażę, aby znaleźć ciało, które później zidentyfikowano jako 59-letni Pracheun Thammawong. Ciało zostało już wyciągnięte z wody przez miejscowych rybaków, aby zapobiec zmyciu go przez silne fale po wezwaniu policji. Na jego głowie znaleziono niewielką ranę. Uważa się, że pan Pracheun zmarł co najmniej 24 godziny przed znalezieniem jego ciała.

Jego krewni powiedzieli policji, że pan Pracheun sam opiekował się rybami łowiąc pływające kosze w morzu. Próbowali się z nim skontaktować w niedzielę (4 czerwca).th) ale zawiodło. Silne wiatry i fale mogły go zrzucić do morza, zanim utonął. Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Ostatnio w Phu doszło do kilku podobnych utonięćzestaw:

Rosyjski turysta utonął na plaży w Thalang po tym, jak podobno zignorował czerwone flagi zakazujące pływania.

Rosyjski turysta utonął na plaży Patong w sobotę (27 maja).th) wczesnym rankiem.

Dwóch zagranicznych turystów zostało uratowanych po tym, jak znaleźli się w wodzie na plaży Patong.

Mężczyzna z Birmy utonął podczas poszukiwania ryb w pobliżu plaży w Thalang.

Urząd Morski Phuket wydał ostrzeżenie informujące, że małe łodzie mają zakaz opuszczania portów na otwarte morze do 4 czerwca 2023 r.

=======================

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.