Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: napad na bar ujawnia wykorzystywanie seksualne dzieci, wizyty PM i nie tylko

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasz cotygodniowy artykuł, w którym podkreślamy najlepsze lokalne historie w naszym rejonie Phuket z ostatniego tygodnia. Liczba historii zmienia się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Od poniedziałku 13 marca 2023 do niedzieli 19 marca 2023.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Siedem osób zostało aresztowanych za rzekome nielegalne przetwarzanie pąków konopi na Bangla Road i Soi Sane Sabai w Patong.
    Są oskarżani o przetwarzanie kontrolowanych ziół (pąków konopi) bez pozwolenia.
  2. Turystyka w Phuket szybko się poprawiła, ale nadal potrzebnych jest 17,000 XNUMX pracowników, ponieważ przybywa coraz więcej zagranicznych turystów.

Chińscy turyści wracają, a nowym i rosnącym rynkiem turystycznym są turyści z Kazachstanu.

3. Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci. ฺ

4. Gmina Rassada planuje projekt „Green in the City” na Koh Sirey, Rassada. Projekt o wartości 300 milionów bahtów zostanie zasugerowany premierowi Prayutowi Chan-o-cha, który odwiedzi Phuket w tę niedzielę.

Projekt o wartości 300 milionów bahtów został zasugerowany premierowi Prayutowi Chan-o-cha, który odwiedził Phuket w ostatnią niedzielę (19 marcath).

5. Premier Tajlandii, generał Prayut Chan-o-cha, odwiedzi Phuket w niedzielę (19 marca).th).

Wczoraj (19 marca) do Phuket przybył premier Prayut Chan-O-Cha. Zbadał również obszar, w którym ma się odbyć Specialized Expo 2028 – Phuket, Tajlandia, w Mai Khao, Thalang, jeśli Phuket zostanie wybrane na gospodarza.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dzięki za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.